רחצו בנקיון כפיהם

כרגיל, הש"ג משלם את מחיר מוסריותו המפוקפקת של צבא הכיבוש, שהוא להט החרב המתהפכת של ממשל קולוניאליסטי, לאומני-משיחי, גזעני, מסית ומשחית.

  • "מה שהתרחש בחברון אינו מייצג את ערכי צה"ל. צה"ל מצפה מחייליו לנהוג בקור רוח ובהתאם להוראות הפתיחה באש", כך אמר אתמול ראש הממשלה בנימין נתניהו בתגובה לירי בראשו של מחבל שביצע חייל, על אף שהמחבל כבר לא היווה סכנה.
  • שר הביטחון משה יעלון כינה את האירוע "חמור ביותר ומנוגד באופן מוחלט לערכי צה"ל ולמוסר הלחימה שלו".
  • יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן: "יכול להיות שהחייל שירה במחבל בחברון פעל נכון ויכול להיות שטעה בשיקול הדעת, זה ייבדק על ידי הגורמים המתאימים בצה"ל, אך מה שבטוח כבר עכשיו זה שההתנפלות על החייל הינה צבועה ולא מוצדקת".
אז זהו, שלא.
מה שהתרחש באַלְחַ'לִיל איננו מקרה חד פעמי ויוצא מן הכלל. הוא מתרחש כבר שנים ארוכות בדרכים שונות ומשונות, ובחודשים האחרונים כמעט מדי יום ביומו, בעידודם הגלוי של המוזכרים לעיל ושל עמיתיהם בני הבְּלִיָּעַל אשר את פנכתם הם מלחכים בשפלות רוח.
עלוב הנפש שלחץ על ההדק בסה"כ ביצע הלכה למעשה את אשר ציפו ממנו לעשות, את אשר מעצבי דעת הקהל – שרים, חברי כנסת, רבנים, קציני צבא ומשטרה, משפטנים, תקשורת ופרשנים לעת מצוא – החדירו למוחו באמצעות תעמולה זדונית, מכוערת, מסיתה ודוחה.
לא רק אצבעו היתה על ההדק כי אם אצבעותיהם שלהם כולם.
וצודק ליברמן באומרו שההתנפלות על החייל הינה צבועה ולא מוצדקת, אך לא בגלל סכנת החיים שנשקפה לו, אלא משום שכאשר חיי הזולת שווים בעיניך כקליפת השום, אין צביעות גדולה מזו של הרוצח המאשים את כדור הרובה.

מאת: wageslave

Old, sick, wise, and disillusioned.

%d בלוגרים אהבו את זה: