"תשאל את לונה אישתי, עדה, חלמנו"

"וַיֹּאמֶר פַּרְעֹה, אֶל-יוֹסֵף, חֲלוֹם חָלַמְתִּי, וּפֹתֵר אֵין אֹתוֹ; וַאֲנִי, שָׁמַעְתִּי עָלֶיךָ לֵאמֹר, תִּשְׁמַע חֲלוֹם, לִפְתֹּר אֹתוֹ." [בראשית מ"א, ט"ו]

מישהו מכיר את החלום הזה, שאתה יודע שאתה חולם, מנסה להתעורר ולא מצליח? אתמול זה קרה לי ארבע פעמים תוך שעה אחת.

זה הסיוט הכי מסויט שיש. אני חולם כנראה משהו שגורם לי אי-נחת באופן קיצוני ומחליט להתעורר. זה לא כל-כך עובד, אז אני מתחיל להאבק.

בשלב מסוים כבר נדמה לי שהתעוררתי, אבל אז מסתבר לי שעבדו עלי ושאני בעצם עדיין בתוך החלום ולא יכול להשחרר.

אני מתחיל להשתולל, לבעוט, לשרוט ולנשוך, עד שבסופו של דבר אני מצליח באמת להתעורר. נראה כאילו חלף נצח, אם כי למעשה חלפו רק שניות או דקות ספורות.

התחושה היא של ציפה מוחלטת, חוסר חיבור עם המציאות ואימה תהומית. זה בדיוק סוג החלום שגורם לי לא לרצות להרדם שוב. לעולם.

כנראה שנרדמתי מול הטלוויזיה, שכן הדבר הבא שאני זוכר הוא שמישהו מנסה לקחת לי את הידיים והרגליים. אמנם הן עשויות ממתכת ואני נאבק בועט וצועק, אבל הוא בכל זאת מצליח לשבור חלק וזה כואב למדי.

הצלחתי להשחרר ממנו ולהתעורר, ולאחר שבדקתי את הגדמים ניסיתי שוב להתרכז בבעיית צריכת המת'אדון של תושבי פרזנו-עילית, אבל אז גיליתי שיש בעייה עם הלטאה שלי.

היא היתה ירקרקה, מכוסה בפלומה מפוספסת, והיה לה חיוך כובש. היא גם היתה מאד חיננית כשהתרוצצה בזריזות על המעקה, עד שלפתע מעדה. ניסיתי לתפוס אותה, אבל כנראה שדחפתי אותה בחפזוני והיא החלה ליפול.

הרגשתי חרא, אבל רגע אחד לפני שנחבטה בקרקע היא פרשה פתאום כנפיים רחבות, וכעבור שניה עמדה שוב מולי על המעקה כשהיא מחייכת חיוך רחב.

לקחתי שוב מנה של חומרי הרגעה וכדור שינה ענקי, והצלחתי לישון כשלוש שעות תוך עירנות מלאה כשאני מרחף מעדנות על גבו של בעל-זבוב.

פַּרְעֹה

מאת: wageslave

Old, sick, wise, and disillusioned.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s