מגיע לכם

"תרגיל מבריק!", "תרגיל מסריח!" זועקות הכותרות ושונים חוזרים הפרשנים. האמת, לא משנה בכלל אם מבריק או מסריח או אף שניהם גם יחד. מילת המפתח כאן היא "תרגיל", או בלעז "ספין". ומה אתם נזעקים ומתפלאים? הרי אתם בסך הכל מאוששים את האמרה הידועה שפראיירים לא מתים, הם רק מתחלפים. תודו, אכלתם אותה.

אתם הייתם אלה שהעפתם את נתניהו בבעיטה בקדנציה הראשונה שלו. אתם הייתם אלה שהחזירו את ראש הממשלה הכושל הזה לשלטון. את ברק העפתם בוולה לאקירוב, ובתרגיל מסריח אחר המציא את "עצמאות" וחזר למשרד הבטחון. אתם הבאתם את ליברמן למשרד החוץ. אתם נתתם את קולותיכם למפלגת הכלום שבכלום "קדימה". אתם דממתם כדגים מתים כשהכנסת הזו, בשליטה מוחלטת של הממשלה, העבירה חוקים גזעניים, דרדרה את מעמד הרשות המחוקקת, שיחדה, האדירה והעצימה את כוחו של הממסד הדתי ואיפשרה בקריצת עין למתנחלים לחתור ולחפור תחת יסודותיה של הדמוקרטיה. אתם הרעתם למשפילי הטורקים, למסכלי המשטים והמטסים, מחאתם כפיים לביבי בסנאט ולקצין צבא המשטרה לישראל הנותן לקבוצת רוכבי אופניים לטעום מנחת קת רובהו. אתם העמדתם את הקוטג' כבעייה הקיומית של המדינה וחוזים עכשיו ב"מנהיגי המחאה" עושים דרכם מעדנות אל תוך הפוליטיקה הישראלית התכמנית, שמעולם לא לקחה אתכם ממש בחשבון, ולפחות בזמן הנראה לעין גם לא תיקח.
וכעת אתם צופים במופע מופזי מרהיב של פליק-פלאקים לאחור, של גבר-גבר שהמילה שלו לא תשיג לו מסטיק בהקפה במכולת, מנגבים את השתן מפניכם כשאתם אומרים לעצמכם שזו בסך הכל זיעה – ולא חלילה שהמילה של ביבי שווה הרבה יותר – וחוזרים ומשננים, מי בחיוך ומי בבעתה: "תרגיל".
ומי הוא בדיוק האידיוט שהמציא את המימרה, "העם הזה הוא עם חכם"?!

מאת: wageslave

Old, sick, wise, and disillusioned.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s