נתניהו


נתניהו: "מי שאומר שאפשר להוריד מיסים ולהרחיב הוצאות בלי חשבון הוא נעדר ידע כלכלי וגם נעדר אחריות. אנחנו צריכים את המיסים כדי לקנות עוד כיפות ברזל, להשלים את הגדר ולעזור לקשישים ולנזקקים". זה נכון חלקית. אמנם אני נעדר ידע כלכלי, אך אינני נעדר אחריות. לעומת זאת אתה כן הורדת מיסים על הדלק כמה דקות אחרי שהשפוט שלך, שר האוצר, הביע התנגדות מוחלטת למהלך. ולא כדי לקנות עוד כיפות ברזל אלא כדי לקנות עוד כיפות בד וצמר. לעזור לקשישים ונזקקים?! הצחקת לי את הגבות. הרי אתה הוא זה שבראש ובראשונה הפכת את הקשישים לנזקקים, ואת הנזקקים לנזקקים יותר – אפילו הגברת הזקנה במסדרון בית החולים של המשת"ף שלך, ברקיהו, כבר לא רואה אותו ממטר בחשכת צלך הגדול. אמנם המיצגים שלך הרבה יותר הייטקים ומשוכללים מבעבר, אבל התוצאות בשטח? – נאדה!
בראיון החג ל-TheMarker אמרת: "אם אתה מנכה את הערבים והחרדים מממדי האי-שוויון – אנחנו נמצאים במצב מצויין". בראבו! במקום "לנכות" אותם מתימטית בוא ו"ננקה" אותם; נבטל ונעלים אותם כליל, וכל הצרות יעלמו. נהיה לא רק מדינה "יהודית ודמוקרטית", הנשלטת כבר ממילא ע"י חבריך שלדון, ליברמן, ישי והמתנחלים, בעזרת איפ"ק והאוונגליסטים, אלא נהפוך לאוליגרכיית אפרטהייד יהודית וגזענית, ללא כל אותם גורמים שליליים המקלקלים לך את הגראף הצבעוני בפרזנטציה. בעצם אפשר גם כבר לנכות את הקשישים והנזקקים להם אתה כל-כך רוצה לעזור…
ועכשיו גם בג"ץ כבר לא יוכל לעמוד בדרכך. תחילה שילחת בו את פרידמן ההזוי, ומשזה לא נסתייע מינית לתפקיד שר המשפטים את יעקב נאמן הנכלולי, על-מנת שישכתב למענך בהפוך על הפוך את חוק יסוד: החקיקה, אשר הוא עצמו עמל על ניסוחו לפני שנים ספורות בלבד. חוק עוקף בג"ץ זה יאפשר לך ולמשת"פיך להכפיף להלכה ולמעשה את הרשות השופטת לזו המחוקקת, ולנכות (אני ממש מת על הביטוי הזה) – מלבד הערבים, החרדים, הקשישים והנזקקים – גם את השופטים.
ואנחנו, עם ישראל של "אני ואפסי עוד", נמשיך לאכול אותה בגדול עד שננכה גם אותך.

מאת: wageslave

Old, sick, wise, and disillusioned.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s