פרקליטו של השטן

באחד האמשים צפיתי בטלוויזיה בראיון עם אלן דרשוביץ. דרשוביץ זה, פרקליטם של חסידי אומות העולם כגון או ג'י סימפסון, מייק טייסון ואפילו מיודענו ג'ונתן פולארד, הוא גם פרקליט פרו-בונו-פובליקו של ישראל היהודית והדמוקרטית. ולמה בדיוק הוא קורא דמוקרטיה? שמא לתיאוקרטיה האתנית השלטת ב"דמוקרטיה היחידה במזרח התיכון"? או שמא לאוסף חוקי האפרטהייד הגזעניים המונחים חדשות לבקרים על שולחן הכנסת? או אולי למשטר ההייאטולות של הרבנים עלובי הנפש, המסיתים ומגבים תופעות חברתיות אלימות וחולניות כ"נערי הגבעות" ו"תג מחיר", תוך עצימת עין פושעת של ממשלת בילבי (ביבי-ליברמן-ברק-ישי) ושל רוב הציבור היהודי?
הפרקליט הידוען רוצה ללמדנו מוסר מהו – עורך דין פלילי ומוסר?… הרי כבר בקישור סמנטי זה קיימת סתירה פנימית מובנית! להערכתו יש פשיסטים איסלאמיים אבל אין פשיסטים יהודים. לעומת זאת, מרצים באוניברסיטת תל אביב, אשר חתמו על עצומה בה דרשו מהאוניברסיטה להתנער מדברים שנשא בהרצאתו שם, הם "סטאליניסטים מהדור הישן". מעניין שאת מאמריו של האיש ניתן למצוא בארץ דווקא באיזווסטיה שלנו – ישראל היום!
בכלל, דבריו של דניאל וובסטר, אופס, דרשוביץ, הם מלאכת מחשבת של סופיזם – כל משפט מכיל דבר והיפוכו בעת ובעונה אחת, ללא כל טיעון מבוסס, ובסופו של ראיון מסתבר שלא נאמר בו דבר לא לכאן ולא לכאן. לא רק בשני קצותיו של המקל הוא מנסה לתפוס אלא הוא נאחז בשיניו גם באמצעיתו.
דרשוביץ הוא בסך הכל ליברמן משוכלל ומהוקצע. אמנם פרופסור בהארוורד, אך בסופו של יום – סתם ז'לוב.

מאת: wageslave

Old, sick, wise, and disillusioned.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s