נשיאים ורוח…

הרצל התהפך בקברו פעמיים.
במדינת היהודים שלו פשטה הגזענות והפאשיזם זוקף את ראשו המכוער.
בנוסף לכך, נשיא המדינה לשעבר מורשע באונס ובביצוע מעשים מגונים.
בוודאי היה מתהפך גם פעם שלישית, אילולא קם שופט בישראל, ערבי דווקא, והציל לרגע קט את הדמוקרטיה היחידה במזה"ת בהוכיחו שגם למערכת המשפט הישראלית יש את רגעיה היפים, הנדירים כשלעצמם.
אמנם שלא כקטין פלסטיני, לא נכבל קצב באזיקוני פלסטיק, לא הוכה בכל גופו ולא בילה אף לילה אחד במעצר. גם משכורות העתק של פרקליטיו המלוקקים שולמו על-ידי אזרחי המדינה המרומים על כל צעד ושעל, כמו גם לשכתו, מזכירותיו, רכב השרד ופמלייתו, וכמו גם גימלה נכבדה שתמשיך להיות משולמת לחשבון הבנק שלו גם בשעה שיהיה מאחרי סורג ובריח.
רבנים ורבניות לא ניסו למנוע ממנו לקנות או לשכור דירה, והכנסת לא ניסתה לחוקק חוקים אשר ידירו אותו מכלל אזרחי המדינה. משה קצב הוא אמנם שקרן ואנס שפל, אך הוא יהודי טוב, מסורתי, משלנו. והוא לבטח לא ישכיר את דירתו לערבים ולא ינקוט עמדה לטובת נער סודני מבקש מקלט, המוחזר בעל כורחו למקום בו מבקשים את נפשו להורגו.
גם משפט זה, בו נחשף האיש הקטן והאנס הגדול, לא היה מתקיים אילמלא עמדה לו טיפשותו לרועץ. כבר נסללה עבורו דרך הנסיגה, באמצעות עסקת טיעון הזויה, שהיתה מותירה אותו כשרוב תאוותיו בידו. רק שחצנותו ובטחונו הבלתי מסוייג במערכת המוכרת לו כל-כך, גרמו לו לדחותה והביאו לנפילתו.
תודה לך משה האנס קצב על שדחית את העסקה ואיפשרת לשלושה שופטים ללא משוא פנים לעשות את עבודתם נאמנה.

מאת: wageslave

Old, sick, wise, and disillusioned.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s